Historia

Historia firmy zaczęła się na początku 2009 roku. Wtedy pojawiła się koncepcja stworzenia podmiotu gospodarczego, który mógłby kompleksowo zaspokoić potrzeby klientów w określonych obszarach działalności. Dalszym etapem było rozpoznanie rynku w tych kierunkach, sprawdzenie konkurencji, zweryfikowanie możliwości oraz poszukiwanie partnerów.

W konsekwencji, we wrześniu tego roku, powstała firma Fornitech, założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi. W związku z tym, podstawowa oferta firmy to wyroby hutnicze. Oprócz tego w sferze naszego zainteresowania są elektrody grafitowe, materiały dla przemysłu odlewniczego i elementy gwintowane. W przyszłości przewidujemy rozszerzenie naszej oferty, co zapewni kompleksowość dostaw.

Naszym celem jest zaspokajanie obecnych i przyszłych potrzeb klientów. Chcemy osiągać to poprzez fachową i kompetentną obsługę, terminowość i elastyczność dostaw, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość oferowanych produktów i usług.